#76 2015-01-23 05:09:10

 Marabit

Tańczący z Paramitami

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 1428
Punktów :   44 
Ulubiona Postać: Gen. Dripik
Wiek: 36
Ulubiona Lokacja: RuptureFarms

Re: Wasze sny.

Dla mnie się śnią szanse utracone i marzenia niespełnione.


http://i46.tinypic.com/259ws3k_th.gif

Offline

#77 2015-02-17 22:01:56

punia003

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Skąd: Bogatynia
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 121
Punktów :   11 
Ulubiona Postać: Abe/Stranger
Wiek: 18
Ulubiona Lokacja: slig barracks/Scrabania

Re: Wasze sny.

Widzę, że ktoś tu gra za mało w Oddworlda, bo się nie chwalicie W takim razie poruszę temat.
Dzisiejszej nocy śniło mi się, że mam na sobie, nie wiadomo jakim cudem, buty Strangera, a on mnie gonił przez pół miasta. W końcu mnie dogonił, powalił na ziemię i na siłę mi je próbuje zdjąć, a aj jakoś naprężam nogi żeby mi nie ściągał. Ale kim ja jestem, żeby się z nim równać.
Po tym śnie zrozumiałam, że gdy tylko wrócę do domu, odpalam SW, Bo za mało widocznie

Offline

#78 2015-02-18 12:46:02

 Delux492

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Shrykull

Call me!
Skąd: Vykkers Labs
Zarejestrowany: 2013-03-09
Posty: 393
Punktów :   21 
Ulubiona Postać: Scrab
Wiek: 23
Ulubiona Komenda:
Ulubiona Lokacja: Slig barracks/scrabania
WWW

Re: Wasze sny.

Ja miałem  sen że byłem w rupture farms i musiałem się kryć i uciekać przed sligami,ale na szczęście się wydostałem.


Odd Polish mod -------------------> Oddworld Abe's Oddysee ll

Offline

#79 2015-03-01 19:06:15

punia003

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Skąd: Bogatynia
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 121
Punktów :   11 
Ulubiona Postać: Abe/Stranger
Wiek: 18
Ulubiona Lokacja: slig barracks/Scrabania

Re: Wasze sny.

Łoł, dziś to miałam patologiczny sen:
Otóż śniło mi się, że leżę sobie we własnym łóżku, a wszyscy inni się pakują w pośpiechu. Słyszałam tez wiadomości w telewizji, gdzie właśnie zapowiadali, że każdy obywatel będzie miał możliwość darmowego dojazdu do Warszawy, skąd wszyscy mieszkańcy Polski będą ewakuowani, ponieważ Rosja planuje zrzucić na nas bombę atomową.  Zczołgałam się z łóżka, wzięłam coś najważniejszego (już nie pamiętam co) i całą rodziną biegiem zeszliśmy do najbliższego autobusu. Wszystkie autobusy były wielkie i bardzo do siebie podobne. W całym tym tłumie zgubiłam się rodzicom, lecz się nie przejęłam, bo nie wiem skąd, ale miałam świadomość, że i tak się odnajdziemy na miejscu. Po przesiadce była godzina przerwy więc znalazłam w jakimś opuszczonym już budynku komputer i z myślą, że to już koniec, ostatni raz weszłam jeszcze na nasze forum. Na następnym przystanku wszyscy zjedli z KFC za darmo. Znalazłam kościół i pomyślałam, że i tak pewnie nie zdążymy wyjechać więc chciałam pójść do spowiedzi przed śmiercią. Właśnie miałam uklęknąć, gdy przede mnie wepchał się pan Burns (z Simpsonów) i zasną na miejscu dla księdza. Też byłam zmęczona więc zasnęłam na kościelnej ławce. Następnego dnia zatrzymaliśmy się przy dziwnej skale z jaskinią i (nie zgadniecie) był tam Abe. Nie sam. Był też Munch i jakiś inny mudokon, który ciągle kazał Abe'owi sprzątać skałę. To ja do nich żeby uciekali, bo bombe zrzucą, a Abe i Munch poszli jeszcze do środka jaskini, gdzie były jakieś superkomputery. Munch pospieszał Abe'a, który przełanczał coś na jednym z komputerów. Gdy wyszli, przed Munchem uklękli wielcy rycerze, a ten pochwalił Abe'a i coś tam jeszcze gadali. A nagle Munch się zesrał i wszyscy troje zaczęli się jakoś wyzywać. Zrobiło mi się niedobrze od ich obelg więc sobie poszłam. To było juz w Warszwie. Po drodze spotkałam koleżankę i poszłyśmy do jakigoś wielkiego budynku. Potem się okazało, że była to główna siedziba tych co zarządzili ewakuację. W jednym z pokoi znajdywały się plany i trasy ucieczki, a były dotykowe, ale takie jakby trójwymiarowe. Najdziwniejsze, że prowadziły prosto do Rosji, a dokładniej na północny zachód. I to było dziwne, że Rosja na tych planach była mniej więcej tam gdzie Ameryki, a Ameryki właściwie stykały się z Europą. Nagle ktoś wszedł to my nie patząc nawet pognałyśmy prosto do kolejnego autobusu. Powoli oswajałam się z myślą bliskiego końca, ale pod koniec snu zaczynałam mieć nadzieję, że przeżyjemy tylko nie będziemy mieć domu. Jak tak podsłuchiwałam rozmowy innych, powoli się budziłam.
Po tym śnie miałam wrażenie, że jak wstanę wszystko zacznie się od nowa.
Uff.

Offline

#80 2015-03-01 19:34:47

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: Wasze sny.

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/173/576/Wat8.jpg?1315930535
Ja ostatnio nie śpię, bo moje płuca desperacko chcą się wyrwać na wolność. Podejrzewam, że chcą podbić świat.


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#81 2015-03-01 20:36:43

 Marabit

Tańczący z Paramitami

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 1428
Punktów :   44 
Ulubiona Postać: Gen. Dripik
Wiek: 36
Ulubiona Lokacja: RuptureFarms

Re: Wasze sny.

punia003 napisał:

zapowiadali, że każdy obywatel będzie miał możliwość darmowego dojazdu do Warszawy, skąd wszyscy mieszkańcy Polski będą ewakuowani, ponieważ Rosja planuje zrzucić na nas bombę atomową.

Planują zrzucić na Polskę bombę atomową - ewakuuj ludność całego kraju do Warszawy. Prawidłowo.

punia003 napisał:

Po przesiadce była godzina przerwy więc znalazłam w jakimś opuszczonym już budynku komputer i z myślą, że to już koniec, ostatni raz weszłam jeszcze na nasze forum.


http://i46.tinypic.com/259ws3k_th.gif

Offline

#82 2015-03-01 21:13:10

punia003

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Skąd: Bogatynia
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 121
Punktów :   11 
Ulubiona Postać: Abe/Stranger
Wiek: 18
Ulubiona Lokacja: slig barracks/Scrabania

Re: Wasze sny.

Marabit napisał:

Planują zrzucić na Polskę bombę atomową - ewakuuj ludność całego kraju do Warszawy. Prawidłowo.

No co? To tylko sen

Offline

#83 2015-03-01 22:47:34

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: Wasze sny.

Wina tuska :v


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#84 2015-03-01 23:17:34

punia003

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Skąd: Bogatynia
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 121
Punktów :   11 
Ulubiona Postać: Abe/Stranger
Wiek: 18
Ulubiona Lokacja: slig barracks/Scrabania

Re: Wasze sny.

Doooookładnie

Offline

#85 2015-03-02 00:30:06

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: Wasze sny.

Stolica zapelniona 40 milionami ludzi... Raj dla cyganów. Tyle portfeli do zwiniecia...


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#86 2015-03-22 22:09:16

punia003

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Skąd: Bogatynia
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 121
Punktów :   11 
Ulubiona Postać: Abe/Stranger
Wiek: 18
Ulubiona Lokacja: slig barracks/Scrabania

Re: Wasze sny.

Dzisiaj miałam niezły sen (ostatnio często śni mi się Oddworld), a wy co?
Śnił mi się mój dom i z tego domu (nie, to nie błąd) wysłałam kartkę wielkanocną do Sekto. Chwilę później gadałam z nim przez komórkę, a gadało się nawet fajnie, trochę jak z kolegą. Jakieś dziesięć minut później przyszła od niego kartka. Nie pamiętam co napisał, ale pamiętam, że było zwięźle. Potem, nie wiem po co, ale znów chciałam do niego dzwonić, ale zamiast telefonu wzięłam fioletowy mazak i pomalowałam sobie całe ucho.
A i wcześniej śnili mi się Abe i Stranger. Niestety pamiętam tylko, że szli koło siebie na jakimś polu pełnego zebranego siana.

Offline

#87 2015-04-07 14:17:58

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: Wasze sny.

Ja ostatnio za dużo oglądam filmów o opetaniach / psychopatach / etc, bo mam cholernie krwawe sny. Chyba czas się przerzucić znowu na filmy o pieskach, kotkach...


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#88 2015-08-02 00:41:55

punia003

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Skąd: Bogatynia
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 121
Punktów :   11 
Ulubiona Postać: Abe/Stranger
Wiek: 18
Ulubiona Lokacja: slig barracks/Scrabania

Re: Wasze sny.

Trochę mnie męczy, że znowu poruszam jakiś stary temat, ale co tam
Dziiiiisiaaj mii sięę śśniłooooo, że:
(Oczywiście czas i miejsce nieznane, ale niby byłam w domu) Nagle znalazłam się w dziwnym dość ponurym i obskurnym miejscu, ale mimo wszystko wydawało mi się dość przytulne. Znalazłam się tam z grupką dziewczyn z pierwszej gimnazjum, które od zawsze mnie wkurzały. Były tak samo zdezorientowane jak ja, ale jedna z nich (jedyna, która jak ją widzę nie chce mi się jej udusić) pomogła mi się jakoś zorientować co i jak. Dowiedziałam się, że zostaliśmy uprowadzeni przez wojskowych (dziwne, ale wszyscy byli niewiele starsi ode mnie i też niewiele wyżsi) by grać w jakąś grę. No więc jak już wszyscy się zebrali w takiej sali, która przypominała salę gimnastyczna( bez okien; niebieska podłoga i po prawej był balkon) dostali takie jakby tekturki oblepione czekoladą na bardz0o sztywnym sznurku. Nie wiem czemu, ale ja zjadłam prawie pół swojej. Po gwizdku  gra się rozpoczęła i wszyscy się na siebie rzucili. Mnie samą otoczyło z 5 żołnierzy, którzy się na mnie uwiesili, ale biegłam dalej. Przypominało to trochę football amerykański i chyba chodziło o to by zabrać sobie te czekolady, ale nie mam pojęcia o co tak na prawdę chodzilo. Nie wiem też, ale zostałam okrzyknięta najlepszą w tej głupiej grze (co było całkiem fajne). Na balkonie był spory tłum, a miałam czas się tam gapić, bo akurat zostałam przygniecona przez śmierdzące męskie ciała. Nagle zobaczyłam tam stojącego steefa, który się na mnie gapił, potem się uśmiechną i rzucił mi coś po czym jak to złapałam poczułam się lepiej i wygrałam...a i tak nie wiedziałam o co chodziło.
Po zawodach zaprowadzili nas do małego pokoiku, gdzie stały 3 łóżka piętrowe. Jedną ścianę zajmowały dwa duże zasłonięte okna przez, które wsączało się miodowe światło wieczora.
Jakoś w nocy przeszłam sie po obiekcie, a przy jednych drzwiach stały zapraszająco na przeciw siebie dwa fotele więc usiadłam na trochę. Za moment przechodził tamtędy steef i powiedział, że na tych fotelach nie można siadać. Pogadałam z nim chwilę i dowiedziałam sie,ze znajdujemy się w takim wielkim autobusie i, że zostanę już tam na zawszę.
Rano wszyscy wysiedli na dwie godziny. Było to jakieś pustkowie, ale stało tam Netto i część osób tam poszła. Ja stałam w połowie drogi w zaroślach znalazłam kota, który mówił. Nie pamiętam, ale o czymś gadaliśmy. Zaraz poszłam do sklepu, bo przypomniałam sobie, że jeszcze mam piątaka w kieszeni i chciałam kupić kotu coś do picia. Wróciłam z jednorazowym plastikowym kubkiem pełnym wody, a jak chciałam napoić kota, woda nagle zamieniła się w jagody z połową wody a kubka. Ale kot i tak pił, a był taki szczęśliwy, że machał ogonem jak pies. Później wróciłam do autobusu...
ale sen był taki długi, że zaczynałam mieć świadomośc, że to sen i powoli się obudziłam.
Wątpię, że komuś będzie chciało się to czytać, ale...powodzenia MUAHAHAHAHA.

Offline

#89 2015-08-02 01:36:43

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: Wasze sny.

Dużo bym oddała za taki autobus, cnie


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#90 2015-11-07 22:28:25

punia003

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Skąd: Bogatynia
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 121
Punktów :   11 
Ulubiona Postać: Abe/Stranger
Wiek: 18
Ulubiona Lokacja: slig barracks/Scrabania

Re: Wasze sny.

Na początku roku szkolnego znów śnił mi się Oddworld. Tym razem był o tym jak dopiero co wprowadziłam się do bursy i już po tygodniu śmigałam ze współlokatorką w Exodusa (przy okazji: naprawdę zna Abe'a ,dziwne ). Pewnego razu wymknęłyśmy się ok.23 chyba na świetlicę, ale nie mam pewności i bardzo chciałyśmy przejść slig barracks (nawet nie wiecie jakiego łacha z niej mialam jak ginęła ), ale wychowawcy nas przyłapali.
 
Niedawno była mowa na chatboxie, że tematy się skończyły, ale raczej ten nie powinien

Ostatnio edytowany przez punia003 (2015-11-07 22:29:50)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa BetonovÊ Jímky Dubňany