#1 2014-07-12 00:49:33

 Shauni

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Shrykull

3125802
Skąd: Puszka Pandory
Zarejestrowany: 2010-01-25
Posty: 417
Punktów :   
Ulubiona Postać: Slig xD
Wiek: 18
Ulubiona Komenda: Fart xD
Ulubiona Lokacja: Paranomia z Odysei

Jak wytresować smoka.

Forum czeba ożywić a co? Choćby niepotrzebnym spamem. Nie, nie mielonką.
Ten film to kawał porządnego kina (niech się teraz fani danych dzieł nie złoszczą) żadna kraina lodu, ani kunk fu pandy czy nawet szreki według mnie nie dorównają temu cudowi.Betewu film całkiem sławny ostatnio. Nie z byle czego! Nie jestem znawczynią filmów ale fabuła świetna,nie odgrzewany kotlet, banalna a wciąga jak nie wiem co (chciałam powiedzieć że jak rastaman marihuaen dożylnie ale by mi nie wyszło). - wikingowie tłuczący się ze smokami a tu jeden niewyrostek ogarnął się że można je oswajać. Jak robim anarchię w systemie to robim. Świetna grafika, nie doszukałam się jak na razie żadnego błędu. Seans w kinie nie miał 5 scen opracowanych w 3D. Też nie było nie wiadomo ile ale też nie za dużo. Co tu dużo gadać - Jak ktoś nie oglądał, nie wie co puścić młodszemu rodzeństwu, cokolwiek innego idżcie oglądać bo muszę przyznać sequel prawie (gdyby nie fakt że miałam wokół siebie pełno mniejszych i nie chciałam być gorsza) mnie przy końcu rozkleił. Co jeszcze na koniec - zacny soundtrack, Szczerbatek pół kot, pół gad, półtusk? no to to nie.


Zaraz Będzie Ciemno!
Kolkolkolkol~~

Offline

#2 2014-07-12 18:19:07

 Drippick

Mężuś

49395019
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 985
Punktów :   10 
Ulubiona Postać: Gen.Dripik
Wiek: 11
Ulubiona Komenda: Follow Me
Ulubiona Lokacja: Mój dom
WWW

Re: Jak wytresować smoka.

Ogółem z własnej inicjatywy filmów nie oglądam, szczególnie animowanych. Mówię o pełnometrażówkach, anime to inna historia. Do dziś najlepszymi seriami filmów animowanych 3D pozostają dla mnie Epoka Lodowcowa i (pomniejszo) Shrek (pierwsze części) oraz Madagaskar (Juuuliaaaaan!!!). Ale to chyba sentyment. Film tutaj polecony prawdopodobnie obejrzę kiedyś przy okazji, gdy będzie leciał w telewizji. Jeśli będę ją posiadał, bo już dziś praktycznie jej nie oglądam. Ot, wieczorami wolę posiedzieć przy jakimś anime, rpg'u, pbf'ie, karciance, forum. Pierwsza część "Jak wytresować smoka" nie wbiła mnie jakoś mocno w fotel. Nie pamiętam ani jakiejś wzruszającej sceny, ani śmiesznych postaci. Nie zapadło mi w pamięć, więc informację o drugiej części zignorowałem. Takie "bajki" oglądam w celach humorystycznych, bo zazwyczaj w większości tych produkcji "wzruszające" sceny są sztampowe i wcale nie są wzruszające. Zazwyczaj psują klimat świetnej komedii. Nie mogę sobie teraz przypomnieć żadnego tytułu tego typu, ale to dlatego, że nie zapadł mi w pamięć. To tyle mojej troszkę niespójnej, niedokładnej i być może nieciekawej odpowiedzi.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://velka-bites.ibetonovejimky.cz Komornik Warszawa BoĂŽte de vitesses automatique Audi