#1 2013-10-25 22:01:26

 Slig

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Skąd: Slig Barack - Kraków
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 133
Punktów :   
Ulubiona Postać: Slig
Wiek: 24
Ulubiona Komenda: What?
Ulubiona Lokacja: Slig Barack

Angels vs Devils

Gra zalega już kilka lat w zapomnianej stercie starych płyt. Mam ją chyba z cd-action nie pamiętam. Mam bardzo dobre wspomnienia z tej gry - ustawianie sobie największego lvla a przeciwnikom najmniejszego ^^.

Gry-online.pl mnie nie zawiodły "Angel Vs Devils to gra akcji z elementami role-playing oraz strategii, której developingiem zajęło się studio Enigma Software Productions. Mamy w niej możliwość dołączenia do, trwającego od zarania dziejów, konfliktu pomiędzy Niebem a Piekłem. Aniołki i diabełki toczą pomiędzy sobą szereg różnorodnych pojedynków (głównie czysta walka), w których zwycięstwo oznacza wyłączne prawo dominacji nad człowiekiem.

Na początku rozgrywki użytkownicy decydują, po której stronie konfliktu chcą się opowiedzieć, wybierają także członków swojej drużyny spośród dostępnych typów aniołów i diabłów. Każda z postaci, w zależności od naszej wyobraźni, może różnić się nie tylko, nadanym przez nas, imieniem, ale również rodzajem fryzury, kolorem włosów, oczu czy skóry. Co więcej, dostępne są różne akcesoria (okulary przeciwsłoneczne, czapeczki, rękawice, trepy itd.), które uatrakcyjnią wygląd naszego oddziału.

W Angels Vs Devils, niezależnie od zadań pośrednich, głównym celem jest zwycięstwo nad przeciwnikiem. Dlatego graczowi powinna prześwięcać jedna prosta zasada: „Wszystkie chwyty dozwolone”. Autorzy przygotowali dwie duże kampanie oraz osiem gierek przeznaczonych dla trybów gry jedno oraz wieloosobowej. Nasza drużyna może korzystać z dwudziestu różnych zdolności oraz magicznej mocy i znalezionych albo zakupionych przedmiotów (około 270). Całość uzupełnia wysokiej jakości grafika 3D z dobrze odwzorowaną mimiką postaci. "

No to może taka nowość a mianowicie oceny z różnych portali
gry-online.pl 8.5/10
gry.wp.pl 3/5 (-.-)

Dalej mi się nie chce.

No to co można o tej grze powiedzieć, dla mnie przede wszystkim liczy się soundtrack który jest naprawde wyśmienity. Nie tak trudno na necie znaleźć.
Właściwie to tyle nie mam nic więcej do powiedzenia ale gra jest naprawdę warta przypomnienia.

Offline

 

#2 2013-10-27 19:38:14

 Marabit

Tańczący z Paramitami

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 1428
Punktów :   44 
Ulubiona Postać: Gen. Dripik
Wiek: 36
Ulubiona Lokacja: RuptureFarms

Re: Angels vs Devils

Kilka dni temu akurat sobie odświeżyłem i zagrałem kilka razy.

Pograłbym w multiplayer, masz jakieś doświadczenia?


http://i46.tinypic.com/259ws3k_th.gif

Offline

 

#3 2013-10-27 22:05:01

 Slig

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Skąd: Slig Barack - Kraków
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 133
Punktów :   
Ulubiona Postać: Slig
Wiek: 24
Ulubiona Komenda: What?
Ulubiona Lokacja: Slig Barack

Re: Angels vs Devils

Dawno nie grałem, ale jasne czemu nie .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset woj podkarpackie wszywki alkoholowe w lublinie