#1 2013-06-01 16:30:44

MrGlukkon126

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Zarejestrowany: 2012-07-24
Posty: 102
Punktów :   
Ulubiona Postać: Paramite
Wiek: 16
Ulubiona Komenda: Okey
Ulubiona Lokacja: Scrabania

Moja CreepyPasta

Uwaga ! Jest to moja pierwsza CreepyPasta więc proszę o wyrozumiałość.


Uwaga ! Jest to moja pierwsza CreepyPasta więc proszę o wyrozumiałość.



Od dziecka, lubiałem PSX, chociaż kto nie lubiał ?
Właśnie ta konsolka pokazała mi takie gry jak Solid Sanek
Jednak, moje serce leży (cóż może kiedyś leżało) na trzech grach : Abe, Crash i Rayman.....

Pewnego dnia  przyszła do mnie paczka. Adresatem tego był mój kumpel Martin, którego nie widziałem od 3 tygodni.
Na paczce było napisane.


"Drogi Mike'u


Wiem że nie widzieliśmy się długo, i niestety już się chyba nie zobaczymy.
To co jest w paczce jest przerażające, od razu zniszcz to !
Mnie już nic, nie uratuje, jednak ty się uratuj !


Martin. "

Lekko się wystraszyłem, jednak nie sądziłem że jest to coś bardzo przerażające.
W pudełku była płytka i odrazu poznałem że jest to płyta z PSX.
Było na niej napisane "Rayman 4 : Crash Oddysee"....
Ucieszyłem się, ponieważ jestem wielkim fanem tych gier.
Włożyłem do mojego PSX'a i pokazał się początek Crasha 1, czyli wiecie Crash wbiegający w kamerę, i kiedy zaczął krzyczeć, obraz się rozmazał.

Pokazał się na czerwono napis "Rayman 4 : Crash Oddysee" i Start.
Co mnie zdziwiło nie było nic poza tym, ani, Optison, ani Load, tylko Start.
Po wciśnięciu włączyła się gra, z tabliczką z Crasha, gdzie było napisane "Beach".
Ukazała mi się scenka z Crasha 1. Nasz jamraj wstał i "się ogarnął",i to co mnie zdziwiło to to że muzyka była inna...... taka spokojna, a tak poza tym grało się normalnie.
Po przejściu poziomu, nagle zobaczyłem Aku Aku, który zaczął do mnie mówić, co było dziwne, gdyż Aku Aku mówił dopiero w trójce.
Z jego słów zrozumiałem tyle :

"Crash, mamy problem ostatnio w okolicy, zaczął kręcić się dziwny koleś i to napewno nie Cortex.
Crash ! Pomóż nam" - maska zaczeła mówić ze strachem.

Znowu pokazała się tabliczka, tylko że z napisem "Dark Beach".

Ukazała mi się mi znowu ta sama plansza, tylko że w ciemności.
Crash wyglądał na wystraszonego, co było w tej grze nowością.
W planszy nie było, ani skrzynek, ani jabłek, a nawet ani wrogów.
Gdy nagle miałem wejść do portalu, pokazała mi się sylwetka chłopca, nagle obraz ściemniał i usłyszałem wrzask Crasha.

Byłem lekko wystraszony. Obraz był ciemny 30 sekund, potem pokazał się napis "Try Again ?"
Nie wiem czemu, ale dałem Yes.
Znowu pojawiła się tabliczka, tylko że taka zmechanizowana i pisało "Creepy Farms".
Tym razem sterowałem Abe'em  co mnie zadowoliło.
Myślałem że będę powtarzać to samo co w "Abe's Oddysee", jednak było  inaczej, droga była cały czas prosta.
Szedłem tak 1 minutę, gdy nagle w grze zrobiło się ciemno, jedynie było trochę widać sylwetkę Abe'a.
To co mnie przeraziło to ten straszny śmiech, i co jeszcze potem ...... płacz dziecka.........
Tym dalej szedłem, tym płacz dziecka coraz bardziej się nasilał.
Nagle znowu wróciło światło i zobaczyłem coś dziwnego, Abe się trząsł ze strachu, jednak to co mnie zadowoliło to to że płacz umilkł.
Gdy, Abe poszedł dwa kroki dalej nagle zobaczyłem znowu sylwetkę chłopca, i wrzask Abe'a.... tak samo straszny jak Crasha.

I znowu "Try Again ?"

Wiem że nazwiecie mnie debilem, ale dałem Yes....
Tym razem sterowałem Rayman'em z jedynki.
Co mnie zaciekawiło Rayman, miał animacje, taką samą jak w każdym bossie, czyli był wystraszony.
Zacząłem iść prosto a, potem pod górkę.
Nagle, obraz ściemniał i zaczeła grać przerażająca muzyka.
Mimo wszystko dalej szedłem, aż nie zobaczyłem strasznego widoku. Bettila, Globox, Ly oraz Tensy leżały martwe pełne krwi, kiedy chciałem do nich podejść, znowu ten straszny chłopiec i wrzask.


Potem, zobaczyłem napis :



"Nie mogłem mieć normalnego i spokojnego dzieciństwa.
Za to wy nie będziecie mieli życia."


Byłem przerażony, nagle zaczełem płakać było mi smutno....
Wczoraj w nocy miałem okropne koszmary.
Był w nim Crash, Abe i Rayman krzyczeli żebym się ratował, gdy nagle zobaczyłem tego chłopca, był blady i zakrwawiony.
Teraz, jak patrzę w lusterko widzę jego twarz, gdy się budzę widzę jego twarz, gdy idę spać widzę jego twarz.....
Wiem jedno, wkrótce i ja trafię do piekła tego chłopca, tam, gdzie jest uwięziony Crash, Abe, Rayman, Martin i inni ludzie którzy zagrali w tą gre.



To koniec.

Ostatnio edytowany przez PanŚliwa (2013-06-01 16:32:02)

Offline

#2 2013-06-02 19:17:14

 Drippick

Mężuś

49395019
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 985
Punktów :   10 
Ulubiona Postać: Gen.Dripik
Wiek: 11
Ulubiona Komenda: Follow Me
Ulubiona Lokacja: Mój dom
WWW

Re: Moja CreepyPasta

Ok przeczytałem. Rozumiem, że to Twoja pierwsza creepypasta. Sam pomysł jest dobry. Jednak wykonanie... eh, pomijam tu interpunkcję (brak przecinków przed "że", niepotrzebne przecinki przed "i"). Za mało opisów sytuacji i np. tego chłopca. O nim wiemy tylko, że był blady i zakrwawiony. Ni to przeraża, ni to nic, nawet sobie tego wyobrazić nie można. Skróty myślowe i mowa typowo błędna (wbiegający w kamerę, zamiast w stronę kamery? w każdym bossie, zamiast przy każdym bossie?). A to co mnie rozwaliło całkiem to "leżały martwe pełne krwi". Wiem o co Ci chodziło, ale ja też jestem "pełny krwi" . Nie zrażaj się do mnie, są to tylko rady. Zwracaj uwagę na interpunkcję i to jak opisujesz sytuację. Po skończeniu pisania odczekaj dzień ,przeczytaj sobie to co napisałeś i zastanów się "Czy to co ja tu wymizdrzyłem będzie zrozumiałe i straszne dla innych tak jak w mojej wyobraźni?". Właśnie o to chodzi. Żebyś potrafił ten straszny pomysł, który masz w głowie opisać słowami tak, aby dla każdego był straszny. To są moje rady. Powodzenia, czekam na kolejne opowiadanka.

Offline

#3 2013-06-04 16:24:37

 Marabit

Tańczący z Paramitami

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 1428
Punktów :   44 
Ulubiona Postać: Gen. Dripik
Wiek: 36
Ulubiona Lokacja: RuptureFarms

Re: Moja CreepyPasta

Nawet ciekawe, w klimacie tych wszystkich uhackowanych Pokémonów czy innych Simpsonów. Chociaż trochę tak jak wyżej, postaraj się nie popełniać błędów typu "leżały martwe pełne krwi".

Przenoszę do działu Literatura.


http://i46.tinypic.com/259ws3k_th.gif

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
La tempĂŠrance