Marabit - 2013-07-20 11:06:10

http://img153.imageshack.us/img153/5830/4mdf.png


Oddworld Inhabitants ogłosiło nabór na pracowników RuptureFarms i tubylców w nadchodzącym remake'u Abe's Oddysee!Oto, czego potrzebujesz, by podkładać głos mudokonowi:
-porządny mikrofon,
-karta dźwiękowa zdolna do nagrania 24bit/96kHz,
-dobre okablowanie,
-konto na SoundCloud

Oczywiście nikt nie daje gwarancji, że Twój głos faktycznie znajdzie się w grze. Najważniejsza jest jakość, a wybrane zostaną najlepsze nagrania. Myślę, że kwestia akcentu nie jest aż tak ważna, gdyż różnorodność głosów będzie wysoko ceniona. Poniżej znajduje się lista kwestii, które musisz nagrać:
-Hello/Hi
-OK
-śmiech
-chichot
-złość (syczenie)
-jęki bólu (oof, ow, eugh, etc.) x5
-krzyki towarzyszące umieraniu x3
-punkty bonusowe za dołączenie odgłosów fauny i flory, np. ptaków, scrabów, elumów

Nagrania można nadsyłać tylko do 26. lipca 2013. By wziąć udział, podziel się swoim nagraniem (od Ciebie zależy czy publicznie czy prywatnie) z oficjalnym kontem Oddworld na SoundCloud. Nagranie koniecznie musi mieć 24bit/96kHz, rozszerzenie .wav, być do pobrania na SoundCloud oraz mieć Twoje imię (lub nick) zarówno w tytule jak i nazwie pliku. Kilka podejść będzie mile widziane, jako że pozwoli wybrać najlepsze z nich.

Jeśli Twój głos zostanie wybrany, zostaniesz również uwzględniony w napisach końcowych - nie kryję, że bardzo bym się cieszył gdyby ktoś podpisał się jako Oddworld.pun.pl :3


Źródło: http://www.oddworld.com/2013/07/who-wan … a-mudokon/

www.oddworld.pun.pl