Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

Drippick
2012-12-06 16:44:37

Widzisz, tylko że ja w SP morałów nie widzę, nie śmieszy mnie amerykański humor lub to że krew się leje. Pytanie, czy napisałem że śmieszą mnie sytuacje obrzydliwe? Sorry ale w każdej "bajce" dla dorosłych są tego typu sceny... pamiętam że w SP nie raz ktoś paraduje goły, albo wypina zadek. W WM śmieszą mnie aluzje do dzisiejszych realiów (np. pijaństwo), niektóre teksty, czy rymowanki... i sorry, ale zdarzają się też odcinki bez przekleństw lub z takimi, które są tolerowane: (kurde, pierdziele, kuźwa). I co z tego że podróba? Polski humor różni się od amerykańskiego, a ja wolę ten pierwszy. Zresztą od dawna nie oglądam WM, bo uważam że wszystkie "bajki" dla dorosłych są po prostu po to, żeby dzieci miały frajdę (później powtarzanie tekstów w szkole). W ogóle tego typu seriale dla dorosłych są jednym wielkim gównem.

MrGlukkon126
2012-12-05 21:34:44

Przepraszam, ale "Włatcy Móch" to największy debilizm jaki kiedykolwiek powstał. Dajmy sytuacje, Anusiak żyga na Andżelike.... bardzo kulturalne, albo teksty typu, "Ona nie ma wacka" czy "Czesio robi kupę" to teksty żałosne. W South Parku jest wiele zabaw słownych, morałów i nawiązań. Z postaciami można się utoższamić (nawet z Cartmanem) a, w WM ? Wszyscy klną, zachowują się debilnie, gdybym zobaczył takiego szczura jak w Włatcach z przyjemnością obił bym mu ryj. Przepraszam że tak na skakuję, ale WM jest zresztą podróbą SP, a i jeśli chodzi ci o przekleństwa to nie poradze że polski tłumacz tłumaczy teksty typu : O Shiiit na japie@#$% (chociaż i tak wole Pl Dubb SP niż w Simpsonach).

Drippick
2012-12-05 15:20:18

To jest idiotyczne -_- jeden gościu ginie w każdym odcinku, a humor opiera się tylko na przekleństwach... Jeśli chodzi o podobne produkcje wolę już "Włatcy móch", który może też jest wypełniony przekleństwami, ale mnie śmieszą mnie bardziej przesłania tekstów lub śmieszne sytuacje.

MrGlukkon126
2012-12-05 15:08:03

Według, mnie świetny serial mimo iż do Simpsonów mu brakuje jest warty obejrzenia.

Konr@do
2012-03-26 21:01:38

Jak dla mnie coś pięknego... Lubuję się w tego typu humorze, więc serial jak najbardziej wpadł w moje gusta. Jednakże oglądać tego nie można za długo, gdyż po prostu się nudzi (nie mówiąc już o powtórkach tych samych odcinków).

Tails170
2012-03-04 14:00:31

@Mullock z dubbingiem ?
Przecież zawsze był ten zajefajny lektor

Mullock
2012-03-04 11:45:10

Nigdy nie byłem wielkim fanem tejże produkcji, choć kilka epickich momentów w tej kreskówce było. Zdecydowanie wole Family Guy, Futurame czy Simpsonów. W SP ten humor jest zbyt perfidny no ale co kto woli.
Z tego co wiem leci chyba na jakimś polskim kanale MTV ale z dubbingiem więc odradzam.

Tails170
2012-03-04 09:25:46

Serial od początku wzbudza kontrowersje, ponieważ wyszydza społeczności, mniejszości, poszczególne jednostki, zjawiska, zachowania itp. Często poruszane są kwestie religijne i polityczne, co przysparza serialowi wrogów wśród polityków i osób powiązanych z Kościołem. Wyszydzanie jest komentarzem twórców bieżących wydarzeń na świecie (np. ataków terrorystycznych czy zainteresowania świata Pasją Mela Gibsona), przez co serial zachowuje aktualność.

Historia serialu zaczęła się, gdy Matt Stone i Trey Parker, dwójka studentów uniwersytetu w Kolorado, stworzyła w 1992 roku krótki film animowany zatytułowany Jesus vs. Frosty (Jezus kontra bałwan). Filmik został zauważony przez ludzi z American Fox Network, którzy poprosili Stone'a i Parkera o stworzenie kolejnego, który rozesłany zostałby do znanych amerykańskich osobistości. W ten sposób w 1995 powstał Jesus vs. Santa (Jezus kontra Święty Mikołaj), a w jakiś czas później dwie historyjki zaadaptowane zostały na serial telewizyjny, który w niedługim czasie stał się hitem na całym świecie. Od 1997 roku, kiedy to wyemitowany został pierwszy odcinek serialu, serialowy świat bardzo się rozrósł, a widzom prezentowane są coraz to bardziej śmiałe wizje twórców. Do dnia dzisiejszego serial doczekał się piętnastu serii (221 odcinków), pełnometrażowego filmu, kilku fanklubów, tysięcy stron internetowych i rzeszy fanów na całym świecie. Sporą część fanów stanowi młodzież: wydawać może się, że South Park nie prezentuje żadnych walorów edukacyjnych czy wychowawczych, jednak w każdym odcinku doszukać można się morału (przeważnie podsuwanego pod koniec przez któregoś z chłopców).

Charakterystyczne dla serialu są śmierci Kenny'ego, który ginie w większości odcinków. Przez jakiś czas w ogóle nie pojawiał się w formie cielesnej, ponieważ uwięziony był w ciele Cartmana, poprzez którego komunikował się ze światem.

Mimo tego, że serial powstaje od kilku lat, bohaterowie aż do połowy czwartego sezonu byli w tym samym wieku (od odcinka "4th Grade" chłopcy mają po dziewięć lat), jednak świat w serialu dostosowuje się do bieżących wydarzeń.

Źródło: Wikipedia

He he niwiem kto nie lubi tej ''Bajeczki dla dzieci''


Pamiętaj o podaniu źródła kiedy skopiujesz coś z innej strony.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Букит-Лаванг ehotelsreviews.com